Flott innsats av Dragulf USK i kretsmesterskapene!

Oslomesterkap  og Akershus mesterskap for barn og ungdom 2019 ble arrangert i dag med 38 deltakere fra Dragulf USK! Disse leverte flott innsats! Mange gode resultater for vår klubb og ikke minst, interessante nervepåkjennende partier. Det viser seg at klubben har gått ganske langt i sin sportslige utvikling i år og det lover godt for framtiden.

Vi gratulerer masse Johnson Shi, som ble Akershus krestmester i klasse F (født 2009), Florian Elseth, som tok 2. plass i klasse D (født 2007) og Amalie Heibo, som tok 2. plass i klasse G (født 2010 og yngre) i Akershus krestmesterskap. Disse skal få reisestøtte til NM for barn og ungdom i november.

Flere av våre medlemmer skal spille i NM for barn og ungdom, og vi er spent på hvordan det skal gå! Lykke til alle sammen!  :-)


Tilbake
Список тем